Дошкільному навчальному закладу в Рудня-Почаївському НВК виповнилось 5 років

Дата: 21.12.2018 11:41

Учора, 20 грудня 2018 року, в Рудня-Почаївському НВК відбулися урочистості з нагоди Дня Народження дитячого садка. Заклад успішно функціонує вже 5 років.

З вітальними словами та подарунками виступили Козинський сільський голова Юрій Андрійович Костюк, в.о. старости сіл Пустоіваннівського старостинського округу Валентина Василівна Процик, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської ради Мар'яна Володимирівна Вижицька, депутат Радивилівської районної ради Олександр Петрович Краплич.

Зі словами подяки виступила директор Рудня-Почаївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Софія Миколаївна Хоружа.

Бажаємо закладу та його керівництву процвітання, наповненості груп та Божого благословіння.

Фото взято зі сторінки Олесі Галяс у соціальній мережі Facebook.