В Резиденцїя Святого Миколая проведено майстер-клас для учнів школи

Дата: 19.12.2018 16:39

У день Святого Миколая учні відвідали Резиденцію чарівника та взяли участь в майстер-класі.

До Резиденції завітали учні 7-Б класу Козинського НВК на чолі з класним керівником Ларисою Федорівною Кондрась.Євгенія Бондар провела майстер клас з співу пісень до дня Святого Миколая. А бібліотекарі Лариса Козачук, Віра Сова та Оксана Краплич провели майстер-клас із розпису паперових ангелят. Атмосфера заходу була піднесеною та веселою. І діти, і дорослі залишились задоволені від сьогоднішнього заходу. На пам'ять про свято діти взяли власноруч прикрашені ангелята та веселі фото.

Фотозвіт у соціальній мережі Facebook за посилданням АЛЬБОМ ФОТО