Сьогодні відзначаються 85-ті роковин Голодомору

Дата: 24.11.2018 15:06

Фото без опису85 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Довгий час українцям, які вижили, було заборонено говорити про Голодомор, вшановувати пам'ять своїх близьких та рідних, навіть згадувати їхні імена. Але правда і пам'ять про Голодомор завжди жила в їхніх серцях та наступних поколінь.

Тепер, коли Україна є незалежною державою, наш громадянський обов’язок на належному рівні вшанувати пам'ять 7 мільйонів невинно вбитих українців в 1932-1933 роках. Кожен День пам’яті жертв Голодомору – це нагадування нам про відповідальність за недопущення ненависті, геноциду в майбутньому та відстоювання людської гідності, прав і свобод.
 Сьогодні о 16:00 годині розпочнеться Всеукраїнська акція "Запали свічку" в знак пам'чті жертв Голодомору.