У неділю 14 жовтня 2018 року, в День захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці, на сільському стадіоні села Козин відбулося привітання ветеранів та гравців футбольної команди "Колос".

 

            Футбольна команда села Козин розпочала свою історію в далекому 1953 році. Комплектувалася команда з жителів с.Козин та навколишніх сіл. За роки існування було здобуто багато трофеїв. Неодноразово козинці були призерами обласних та районних змагань.

            Цього року команда відзначила своє 65-річчя.

           

            З вітальними словами виступив голова Козинської громади Костюк Юрій Андрійович. Кращим ветеранам та діючим гравцям команди були вручені грамоти.

            До вітань приєднався не старіючий головний тренер команди Сергій Ананійович Савчук.

  Серед спонсорів, слід відзначити керівника місцевого осередку компанії "ВІТАГРО" Шаргородського Олега Станіславовича,  який до теплих слів привітання нагородив кращих ветеранів та гравців грошовими  подарунками.

 

            Вже після привітань відбувся останній матч Відкритого чемпіонату Дубенського району з футболу "Прем'єр Ліга" сезону 2018 року, в якому місцева команда ФК"Колос" приймала своїх територіальних сусідів ФК"Верба". Хоч матч і не мав ніякого турнірного значення, ФК"Колос" підтвердив своє місце в турнірній таблиці.  Поступаючись в рахунку 0:1, м'яч у гостів забив легіонер ФК"Верба" Тарас Новосад, місцеві футболісти за рахунок голу юного дарування команди Олександра Бохонка зуміли зрівняти рахунок.  А вже під завісу зустрічі кращий бомбардир команди Володимир Вербенчук, дальнім ударом зі штрафного, приніс вольову перемогу господарям з рахунком 2:1.

 

            З ювілеєм всіх вас – тренерів, керівництво клубу, гравців і офіційних осіб!             Спортивної наснаги вам і прихильності Фортуни!

            Бажаємо вам досягати у спорті найвищих вершин й надалі примножувати славу козинського футболу.