В Козинському НВК відбувся круглий стіл на тему "Розвиток органічного виробництва в ОТГ"

Дата: 17.10.2018 14:59

Учора, 16 жовтня 2018 року в приміщенні Козинського НВК відбувся круглий стіл на тему "Розвиток органічного виробництва в ОТГ". Захід організований Рівненським ВП Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування".

В круглому столі в ролі спікерів виступили:

- Сивий Руслан Петрович - директор Рівненського ВП Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування"

- Юрій Андрійович Костюк - сілсьський голова Козинської ОТГ

- Іван Антонович Шувар - доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, Львівський національний аграрний університет

- Костянтин Сергійович Січной - виконавчий директор ТОВ С/П Агро Органік, голова ГС Органічна Україна Захід

- Іван Якович Вачкевич - менеджер ТОВ "Ріттер Біо Агро"

- Тетяна Миколаївна Мельник - фермер

- Фермерське Господарство "Петрович - 2016"

- Компанія Агрооптима

- Тетяна Грещук - виконавчий директор Рівненського РВ "Асоціація міст України"

В круглому столі також взяли консультанти Офісу реформ Рівненського РВ "АМУ".

На заході обговорили особливості ведення органічного землеробства, роль учнівської та студентської молоді у підготовці кадрів сільського господарства, а також способи створення прибуткового ягідного органічного бізнесу.

Досвідом також поділилися фермери Рівненщини, які вже перейшли на орагічне ягідництво.

Участь в заході прийняли представники не лише Козинської громади, а й Мирогощанської громади.

Загалом захід був корисним не лише для учнівської та студентської молоді які цікавляться органічним господарством, а й для фермерів громад. Адже органічне вирощування - це нова та цікава сходинка в сільському господарстві та нові перспективи для фермерів.

Більше фото у соціальній мережі Facebook за посиланням