Осінь посріблила їхні скроні, зима тихенько закрадається та осідає неприємним осадом на серці та їх душі – молоді і завзяті, вони прагнуть діяти, приносити радість, ділитися набутим досвідом, відкривати молодим справжні істини життя. Це люди похилого віку, які пройшли непростий життєвий шлях і вийшовши на заслужений відпочинок, не можуть адаптуватися у сучасному ритмі життя. Першого жовтня в країні відзначається День людей Похилого віку

«Я, можливо, тільки жити починаю – на пенсію виходжу» - бадьоро говорив листоноша Пєчкін у відомому мультику. Але в житті все навпаки: брак спілкування, мізерна пенсія, інший рівень свідомості, переосмислення життєвої позиції, часто приводять людей до депресивного стану.

Щоб допомогти людям похилого віку адаптуватися до нових умов життя, розширити простір для спілкування, зберегти фізичне і психологічне благополуччя, проживаючи у домашніх умовах у громаді створено комунальну установу «Центр з надання соціальних послуг». Працівниками центру є соціальні робітники та фахівці, які допомагають їм у вирішенні різних проблем. Все спрямоване на те, аби особи поважного віку не виїжджаючи за межі громади, поліпшили стан свого здоров’я, та отримали безкоштовні соціально-побутові послуги.