Висловлюємо глибокі співчуття голові Козинської сільської ради з приводу смерті батька

Дата: 24.09.2018 15:34

Висловлюємо глибокі співчуття сільському голові Козинської сільської ради Костюку Юрію Андрійовичу з приводу важкої втрати - смерті батька КОСТЮКА  АНДРІЯ  ФЕДОРОВИЧА. Щиро шкодуємо про втрату Вашого тата. Висловлюємо щире співчуття Вам і вашій родині. Єдине, що може допомогти пережити Вам Вашу втрату - це ваші спогади. Ваш батько прожив довге і повноцінне життя і багато чого досяг у своєму житті. Його завжди будуть пам'ятати як працелюбну, розумну і люблячу людину. Бажаю вам знайти розраду в ваших рідних і близьких, хто розділяє вашу втрату.

Нехай покійному земля буде пухом, а Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі.