Жителька села Іващуки відсвяткувала 100 - річчя з дня народження

Дата: 21.09.2018 12:35
Кількість переглядів: 1926

19 вересня 2018 року жителька села Іващуки Пецалюк Марія Тимофіївна відсвяткувала 100-річчя з дня народження. Ювілярка пройшла довгий життєвий шлях. Її чоловік загинув під час Великої Вітчизняної війни і вона самостійно ростила троє дітей. На святкування ювілею зібралась уся велика родина Марії Тимофіївни. Сільський голова Юрій Андрійович Костюк та староста Іващуківського старостату Сергій Іванович Гуцман приєднались до привітань та вручили їй подарунок.

Сьогодні велика рідкість, коли люди святкують 100-річчя. Тож ми щиро бажаємо, щоб таких ювілеїв на території нашої громади було якомога більше. А для Марії Тимофіївни зичимо міцного здоров'я, любові та турботи родини і довгих років життя.