Рівненська область, Радивилівський район

Козинська ОТГ прийме участь в кампанії "Активні мешканці - успішна громада", що впроваджується РОО ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА"

Дата: 17.09.2018 13:27

Сьогодні, 17 вересня 2018 року, команда РОО ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА" відвідала нашу громаду та провела першу зустріч із керівництвом сільської ради.  За результатами конкурсного відбору наша громада обрана для співпраці в рамках кампанії "Активні мешканці - успішна громада", яка здійснюється за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Метою Кампанії є посилення процесу децентралізації в Україні та впровадження принципів доброго врядування на місцевому рівні.

В наслідок реалізації Кампанії в нашій громаді буде проведено 4 тренінги для активних мешканців громади та напрацьовано Дорожню карту розвитку громади.