03 вересня 2018 року розпочався новий навчальний рік. Для випускників це останній рік навчання. Для першокласників – це перший крок у світ знань. Цього року навчальні заклади Козинської ОТГ вирішили відступити від звичних тривалих урочистих лінійок та відзначили свято Першого дзвінка креативно. Було проведено перші уроки у формі квесту, конкурсів та інших креативних занять.

З нагоди Дня знань ми вітаємо вчителів, учнів та їх батьків із початком нового навчального року. День знань, мабуть, єдине свято, яке зачіпає все населення нашої країни. Бажаємо всім учням захоплюючих подорожей в світ знань і відмінних друзів на все життя, батькам – живого інтересу до знань і успіхів у навчанні своїх чад, педагогам – вдячних учнів та нових висот у викладацькому мистецтві.

Для багатьох 1-го вересня починається новий рік, новий навчальний рік. Нехай він приведе до нових знань і відкриттів, які обов’язково принесуть успіх, щастя і професійне зростання. Вчіться і живіть захоплено! З новим навчальним роком!