Громада, місто, регіон, країна стали товаром. Отже, вони повинні сформувати власний бренд і займатися брендингом.  Бренд регіону або громади задає вектор стратегічного розвитку території. Необхідно дати відповідь на запитання – «Що представляє собою громада? Що дозволяє сполучити інтереси багатьох людей, що населяють її територію?»

Бренд міста – це сукупність асоціацій, які виникають у індивідуальній чи масовій свідомості під час його згадування.

З іншого боку, бренд міста – це ті відмінності, які разом з емоційним ставленням до них і визнанням їх  конкурентно здатними привабливості, становлять у суспільній думці, якусь таку особливість, яку ми називаємо бренд міста.

Наша громада лише розпочинає свій шлях у брендингу. Свій шлях ми починаємо з важливого кроку: створення логотипу та салогана (девіз або гасло).
 

Шановна громадо! Найсміливіші та найактивніші!

Запрошуємо спільно створити змістовний логотип, який стане символом громади.

До кожного ескізу має бути докладено короткий текстовий опис, що розкриває зміст логотипу.

Головні вимоги до логотипу та гасла: До голосування не будуть допускатись роботи які містять нецензурну лексику та порушують законодавство України. Вітається застосування простих елементів які ідентифікують Козинську ОТГ та які легко відтворити.

Давайте усі разом зробимо нашу чудову громаду легко пізнаваною, зробимо ставку не на трендовість, а на довговічність, простоту та лаконічність.

Опис логотипу та гасла обов’язковий.

Збір ідей та робіт триватиме 3 (три) місяці. Кінцева дата подачі ідей – 02.11.2018 року.

Роботи можна подати в соціальній мережі Facebook або принести особисто в сільську раду.

Робоча група громади з розвитку бренда Козинської ОТГ залишає за собою (за згоди авторів робіт) до початку голосування компонувати та редагувати подані ідеї.

 Ідеї та роботи яка здобуде найбільшу прихильність жителів громади та депутатів буде офіційно затверджена та використовуватиметься в презентаційній продукції громади. А автора буде супроводжувати невмируща слава і повага.


Про початок голосування буде оголошено пізніше! 
Слідкуйте за нашими новинами!

Для прикладу наводимо відомі логотипи міст та продуктів, які є добре впізнаваними та відомими (логотипи взято із всесвітньої мережі Інтернет у якості прикладу):