ДЮСШ (Козин) Козинської ОТГ - переможці першості ДЮФЛ Рівненської області U-16 (1 ліга)!

Дата: 04.07.2018 10:48

28 червня 2018 року у м. Дубно на стадіоні "Кристал" відбулись фінальні змагання першості Дитячо-юнацької ліги Рівненської області з футболу сезону 2017-2018 р.р. серед команд ДЮФЛ (1 ліга), складених з юнаків U-16. У фінальному матчі команда ДЮСШ з с. Козин (Козинська ОТГ, Радивилівський р-н) більш ніж впевнено перемогла "Кристал" (Дубно) і здобула пальму першості Рівненщини серед 16-річних.

Півфінальні матчі вирішального турніру пройшли у запеклій боротьбі. Дубенські юнаки тільки в серії післяматчевих 11-метрових ударів зуміли переграти "ОДЕК". Натомість у протистоянні спортшкіл Козина та Корця з різницею у один м`яч перемогли представники Радивилівщини.

У матчах, в яких розігрувались нагороди боротьби не вийшло. Ймовірно, що команди з Корця і Дубна віддали усі сили в півфінальних матчах. Як результат: "золото" дісталось команді ДЮСШ з Козина (тренер - Василь Федчук), "срібло" - ДЮСШ м. Дубно (тренер - Юрій Мельник), "бронза" - "ОДЕК-Рівненський район" (тренери - Ігор Мазурець, Сергій Гвоздь). Також "малими бронзовими медалями" та кубком за 4 місце було нагороджено ДЮСШ (Корець, тренер - Олександр Коваль).

Нагадаємо: Команда ДЮСШ Козин, під керівництвом старшого тренера - Федчука Василя Павловича, тренерів Валерія Бохонка та Віталія Дмитерчука з великою перевагою виграла свою відбірну групу, а у фінальному матчі козинці підтвердили свою майстерність, утретє в сезоні був розбитий "Кристал" з м.Дубно, рахунок 4:0, Голи: Вижицький-3, Бохонко(пен.).

Значний внесок в загальний результат команди вніс капітан команди Олександр Бохонко, який став кращим бомбардиром першості (27 голів в 15 матчах).

РЕЗУЛЬТАТИ:

Півфінал №1. "Кристал" (Дубно) - "ОДЕК-Рівненський район" - 1:1, за пен. - 3:2