В рамках фестивалю- конкурсу театральної творчості «Театральна весна» в клубі села Добривода відбувся звіт драматичного гуртка

Дата: 04.06.2018 14:43

В рамках фестивалю- конкурсу театральної творчості   «Театральна весна» в клубі села Добривода відбувся звіт драматичного гуртка. Для глядача   було показано українські народні казки «Колобок»  і «Цап та Баран».

Розпочала казку» Колобок» ведуча свята Єфременко Софія.  Дідуся і бабусю зіграли Білоус Анна та Савельєв Юрій, колобка Климюк Вікторія, зайчика – стрибунця Савельєва Вікторія,  вовчика- братика - Новосад Назар, лисичку –сестричку Войтюк Аліна,    їжачка – Слава Діана. Діти розповіли цікаву історію розвеселого колобка  та його щасливе повернення.

Наступна казка « Цап і Баран» розповіла цікаву історію двох приятелів, які своїм страхом перемогли трьох злючих вовків і вигнали їх із лісу. Вовків зіграли Новосад Назар, Савельєв Юрій, та Молявчик Олександр . Цапа та Барана – Войтюк Аліна та Слава Діана.

Звіт підготувала завідуюча клубом Катерина Войтюк.