Козинська громада
Радивилівський район, Рівненська область

Вдома і стіни допомагають. ФК"Колос" проходить до фіналу обласних змагань.

У неділю 6 травня 2018 року на сільському стадіоні села Козин проходили зональні змагання Кубка з футболу Рівненського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» серед збірних команд ОТГ «Відкриття футбольного сезону 2018 року».

            Крім місцевої команди Козинської ОТГ ФК «Колос», до Козина приїхали виявити сильнішого ще два кращі колективи сусідніх районів, а саме ФК «Млинів» Млинівська ОТГ та ФК «Боремель» Боремельська ОТГ Демидівського району.

           Згідно  жеребкування  матчі відбувалися в наступному порядку:

1-а гра   -    ФК" Боремель"  -   ФК"Млинів"      рахунок   0 : 5

2-а  гра   -   ФК "Колос"Козин   -  ФК" Боремель"    рахунок   6 : 1

 За нашу команду голи забивали: Савчук Василь - триччі, і ще по одному разу в воротах суперника розписались Мандзюк Павло, Гаврищук Дмитро та Філіпов Віталій.

3-а  гра   -   ФК "Колос"Козин   -  ФК"Млинів"      рахунок    0 : 0 ( 5 : 4 по пенальті )

            У нашій команді забивали:

  • Савчук Василь;
  • Бохонко Олександр;
  • Кундеус Василь;
  • Парфенюк Ростислав;
  • Дмитерчук Віталій.

 

            Для визначення переможця в даній зустрічі командам довелося пробивати одинадцятиметрові удари, у яких в напруженому протистоянні перемогу здобули Козинські футболісти з рахунком  5 : 4. Варто відзначити, що всі п'ять післяматчевих ударів Козинської команди були влучними, натомість суперник забив лише чотири рази, а вирішальний пенальті в карколомному стрибку відбив наш воротар Савчук Павло, але як кажуть: "Вдома і стіни допомагають!"

           Таким чином до фіналу обласних змагань вийшла команда переможець зональних змагань ФК «Колос» с.Козин, з чим її і вітаємо та бажаємо подальших успіхів.« повернутися до списку новин