19-21 квітня 2018 року у місті Львові, за участі Президента України, відбувся Агропорт. 

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Форум проводився за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступили Департамент агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Захід Львів 2018, який відбувся у Львові 19-21 квітня був орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

До участі в Агропорті у Львові було запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.

Завдяки запрошеню Відокремленого Підрозділу Установи Рівненський Центр Місцевого Самоврядування участь в заході прийняв наш представник - Євич Олександр Святославович. 

Подібні заходи сприяють покращенню розвитку нашої громади, та сприяють пошуку шляхів розвитку фермерства у нашій ОТГ.

Більше фото ТУТ