Розпочато Всеукраїнський конкурс плакату «Я – Україна!»

Дата: 19.04.2018 11:18

10 квітня 2018 року в рамках відзначення Дня Конституції України розпочато Всеукраїнський конкурс плакату «Я – Україна!»

Фото без опису????До участі у Конкурсі запрошуються учасники віком від 6 до 19 років.

Фото без опису????Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості та активізації потенціалу дітей, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді.

Фото без опису????Захід проводиться з ініціативи громадської організації «Волонтерський рух «Батальйон Сітка».

Фото без опису????Роботи приймаються на електронну пошту: batalionsitka@ukr.net до 31 травня 2018 року включно.

Фото без опису????В техніці виконання плаката обмежень немає. Журі визначає роботи у трьох вікових групах.

Фото без опису????22 червня 2018 року переможці Конкурсу будуть урочисто нагороджені відповідними грамотами, нагородами та цінними подарунками.
Фото без опису????За результатами Конкурсу також будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах з відповідними коментарями про автора.

Фото без опису????Більш детальна інформація за посиланням: https://docs.google.com/…/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-X…/edit…
З питань партнерства звертайтеся за тел. +380-096-032-89-83

За матеріалами Рівненської обласної державної адміністрації