Пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання в публічно-шкільній бібліотеці с. Козин

Дата: 02.04.2018 16:15

У вінок весняних свят гарно вплітається  свято -  Всеукраїнський тиждень дитячого читання,  прикрашене  особливим  колоритом – дитячими  дзвінкими  голосами, сміхом, гумором і книгами.

Традиційно такий тиждень пройшов в публічно-шкільній бібліотеці с. Козин під гаслом: «Діти , що читають - майбутнє  України».

Відкриття тижня відбулося  як  театралізована  вистава з улюбленими літературними  героями.  Бібліотекарі О.Краплич  (капітан),  Л.Козачук (боцман),  учениця 8-А класу Вікторія Устичук  (юнга)  розпочали свято у шкільному фойє, запросивши учнів 5-11 класів. Під час книжкового екстрім-шоу «Подорож у книгограй» була  проведена літературна  вікторина переможцями  якої стали Василь Недбало - учень 9-А класу, Ірина Віжицька -  учениця 6-Б класу, Дарина Воловчук - учениця 10 класу.

Наступного дня пройшов День нових книг «Книги шукають читача» з метою залучення  читачів до новинок  дитячої  літератури.

«Хто багато читає, той багато знає» -  саме ці слова стали лейтмотивом проведення голосних читань,  які пройшли на третій день . Діти разом з бібліотекарями Л.Козачук  і  О.Краплич мандрували   сторінками книг. Найбільш  активними  учасниками  читань  були  учні початкових  класів Владислав  Братащук,  Петро Самчук, Олександра Найчук , Матвій  Зима, АннаСова,  Марія Свінтозельська,  Марія Рабуш,  Анастасія Курсик,  Ілля Надольський,  Оля Телюкова,  Вікторія  Табінська.

На  четвертий  день  тижня бібліотекар  О. Краплич   провела  для першокласників  екскурсію  по бібліотеці, розповіла  малим  читачам  як правильно користуватися  книгами, про історію появи і розвитку книги, а ще про сам тиждень  дитячого читання.

Весело та гамірно пройшла  лялькова  вистава «Колобок», яку провели  для дітей учасники лялькового міні-театру «Веселка»учні 8-А класу Надія Самчук, Вікторія Устичук,  Марія Дубинецька (керівник театру О.Краплич).

Продовжувався тиждень в сільській бібліотеці с.Козин . Для учнів 4 класів Л. Козачук  провела  віртуальну подорож «Бібліотека-книжчин дім»  і конкурс загадок. Капітани  команд  Ангеліна  Коцюбинська-4-А  клас,  Анна Сова-4-Б клас отримали в подарунок книжечки.

На протязі тижня проводилась акція «Подаруй книгу бібліотеці».

Цей тиждень був надзвичайно  яскравим і  неймовірно захоплюючим. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав  знань, а бібліотеці  нових користувачів.

Більше фото за посиланням https://www.facebook.com/kozynotg/media_set?set=a.371900139989491.1073741836.100015085237145&type=3