Затверджено перелік територій обслуговування щодо здійснення обліку дітей та підлітків шкільного віку, закріплених за закладами загальної середньої освіти Козинської ОТГ на 2018/2019 навчальний рік

Дата: 28.03.2018 15:49

19 березня 2018 року начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської ради було видано наказ про затвердження переліку територій обслуговування щодо  здійснення обліку дітей та підлітків шкільного віку, закріплених за  закладами  загальної середньої  освіти Козинської ОТГ на 2018/2019 навчальний рік.

Відповідно до наказу перелік територій обслуговування виглядає так:

Козинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -  колегіум» Козинської сільської ради Рівненської області:

села Козин, Курсики, Середнє, Пасіки, Дубини, Савчуки, Зарічне, Добривода, Бригадирівка, Березини, Радихівщина, Станіслави, Підвисоке, Гранівка.

Гранівська загальноосвітня школа І ступеня

філія Козинськогонавчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -  колегіум» Козинської сільської ради Рівненської області:

села Гранівка, Зарічне.

Іващуківськазагальноосвітня школа І-ІІ ступеня

села Іващуки, Білогорівка.

Рудня  - Почаївський  навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Козинської сільської ради Радивилівського району Рівненської області:

села Рудня, Пустоіванне, Іванівка, Гай, Гусари.

Ново-Пляшевська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Козинської сільської ради Радивилівської району Рівненської області:

село Нова-Пляшева.

Текст наказу доступний у розділі відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.