Експерти Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування відвідали Козинську ОТГ

Дата: 22.03.2018 11:12

Учора, 21 березня 2018 року, експерти Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування відвідали Козинську ОТГ. Зокрема до нас завітали експерт з муніципальних послуг Валерій Мікуліч, експерт з питань просторового планування та управління ресурсами Олександр Придатко. Окрім цього до нас завітав заступник начальника Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації Василь Височанський. В той час, коли Валерій Мікуліч провів огляд майбутнього ЦНАПу, Олександр Придатко провів консультаційну бесіду із працівниками відділу земельних відносин. Для медичних працівників нашої громади Василь Височанський провів міні семінар на тему реформування медицини. Спілкування було цікавим та продуктивним. Думаємо, що це не остання зустріч із експертами в межах нашої громади.

Більше фото зустрічі ТУТ