Сьогодні, 03 травня 2017 року конкурсною комісією Козинської сільської ради було проведно конкурсний відбір вакантної посади директора Рудня-Почаївсткого навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Козинської сільської ради Рівненської області. Кандидатом на посаду була одна особа - завуч Рудня-Почаївського НВК  Хоружа Софія Миколаївна.

Конкурс проводився по умовах, аналогічних до умов на яких проводився відбір директора Козинського НВК. До складу комісії також було включено представника педагогічного колективу Рудня-Почаївського НВК.

Після проведення конкурсу було складено відповідний протокол та подано голові згідно Положення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад Козинської сільської ради.

Потреба в призначенні директора виникла у зв'язку з тим, що Вижицька Мар'яна Володимирівна, яка займала цю посаду до 15 березня була призначена начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської ради.