Збірна команда Козинської ОТГ з футболу ввійшла до шістки кращих команд Рівненської області

Дата: 06.10.2017 15:51

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У понеділок   2 жовтня збірна команда Козинської ОТГ з футболу, серед юнаків 2001-2002 р.н., після перемоги в Радивилівському районі, взяла участь у наступному етапі змагань в смт. Млинів. Збірна команда складалася з учнів Козинського колегіуму та Рудня-Почаївського НВК. Наші футболісти гідно захистили честь громади здобувши перемогу і в цьому етапі змагань, таким чином ввійшовши до шістки кращих команд Рівненської області.

А тепер все по порядку:

У Радивилові футболісти Козинської громади зустрілися спочатку з гравцями Крупецької ОТГ, яких перемогли з рахунком 1 : 0.

У другій грі Радивилівська міська громада зійшлася з Козинською ОТГ і знову перемогу святкували наші футболісти з рахунком 3 : 1. Голи забивали : Бохонко Олександр 3 голи, Савчук Олександр 1 гол.

У смт. Млинів наші футболісти їхали з піднятим настроєм та з метою перемогти, що їм зрештою і вдалося.

У першій напруженій грі Козина проти Острожця  наші футболісти здобули важку перемогу з рахунком 2 : 1.

У вирішальній зустрічі проти Демидівського району (який переміг м. Дубно), Козинська ОТГ здобула переконливу перемогу з рахунком    4 : 1. Голи забивали: Бохонко Олександр – 2 голи, Вижицький Валентин – 4 голи.

Тож вітаємо наших футболістів з виходом в наступне коло змагань та побажаємо успіхів.