У став поблизу села Зарічне здійснено масштабний запуск рибу, в тому числі рідкісної

Дата: 27.09.2017 15:43

Учора, 26.09.2017 року, на ставу поблизу села Зарічне орендарем Ткачуком Василем Леонтійовичем було здійснено масштабний запуск риби на зимівлю. Рибу було привезено із рибного господарства села Коритне. У став було випущено 5,5 тонн риби дворічного віку різних видів. Зокрема: білий амур, толстолоб білий, толстолоб строкатий, короп лускатий, короп дзеркальний. Родзинкою запуску став запуск японського коропа коі, який має червоно-чорне забарвлення та є досить рідкісним в природних водоймах. При запуску риби були присутні: сільський голова Юрій Костюк, орендар ставу Василь Ткачук, працівники господарства та кілька місцевих жителів.

Став в який буле випущено рибу, використовується для любительського рибальства та відпочинку.

Більше фото та відео на найшій сторінці у соціальній мережі Facebook.