22 лютого 2017 року свою першу річницю відсвяткував унікальний у Рівненській області чоловічий клуб за інтересами "Академія". Він був створений для чоловіків, кому за 50 і в кого вища освіта, але клуб відкритий для всіх чоловіків, тому що кожен зможе знайти тут для себе нове захоплення та чоловічу пораду. Контингент клубу різнобарвний, його учасниками є колишні директори шкіл, військові, фермери, підприємці, люди різних конфесій, якими не байдужа доля нашого краю.

Очолює чоловічий клуб його засновник Паршин Микола Миколайович.

Святкування першої річниці клубу відвідали та виступили з привітальними промовами Голова Райдержадміністрації Олег Володимирович Ващук, сільський голова Козинської сільської ради Косиюк Юрій Андрійович, виконувач обов'язків старости сіл Добривода, Станіслави, Підвисоке Дзьобак Ганна Степанівна, член клубу Ярослав Лівінюк, Любов Братащук.

З вітаннями виступили гурт "Веселі молодиці" клубу с. Козин, керіник Эвгенія Бондар; представники музичної школи мистецтв Юліанна Павлюк, Світлана Мороз, Олександр Євич, Тріо бандуристів, ВІА викладачів школи мистецтв,  та дует викладачів школи мистецтв.

Приєднуємось до привітань та бажаємо процвітання!

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.