Рівненська область, Радивилівський район

Звіт святкування Дня села Дубини

Дата: 25.09.2017 14:59

День села - це свято, яке об'єднує всіх жителів села. Історія села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

От і 17 вересня жителі села Дубини святкували 555 - річницю з дня першої згадки про село.

Святкування розпочалося з молебену за село, який відслужив настоятель Свято-Покровського храму отець Володимир.

Жителів села привітав голова Козинської ОТГ Костюк Юрій Андрійович, який вручив подарунки найстарішому жителю, багатодітним родинам, вітав також наймолодше подружжя.

Жителі села мали змогу переглянути чудовий святковий концерт. А після концерту всіх гостей частували кулішем, ухою та українськими народними стравами, які приготували господині села.

Свято вдалося на славу і жителі села, з якими нам вдалося поспілкуватися висловлювали щиру подяку організаторам свята.