Школярів запрошують на відеоконкурс “Чесність починається з тебе”, переможцям – до 6 тисяч гривень

Дата: 28.02.2018 14:53

Американські Ради з міжнародної освіти у партнерстві з Міністерством освіти і науки запрошують школярів та студентів на відеоконкурс “Чесність починається з тебе”.

Про це повідомили на сайті МОН.

Конкурсанти можуть самостійно обирати сценарій відео, але організатори пропонують приклади ситуацій. Окрім перемоги в основній номінації, учасники можуть вибороти приз глядацьких симпатій, де вибір роблять глядачі“, – йдеться у повідомленні.

До участі запрошують всіх, хто навчається в освітніх закладах України.

Проектні заявки конкурсу приймають до 22 квітня. Результати оголостяь 23 травня.

Нагороди у категорії “Студенти” за кожною з номінацій (“Навчайся гідно та відповідально” та “Зарядись проти корупції”):

• 1 місце – 15 000 грн;
  • 2 місце – 10 000 грн;
  • 3 місце – 5 000 грн.

Нагороди у категорії “Школярі”:

• 1 місце – номінація “Навчайся гідно та відповідально” / “Корупція – це не круто” – 6 000 грн;
  • 2 місце – номінація “Навчайся гідно та відповідально” – 4 000 грн / “Корупція – це не круто” – 6 000 грн;
  • 3 місце – номінація “Навчайся гідно та відповідально” – 2 000 грн / “Корупція – це не круто” – 6 000 грн.

1 місце у номінації “Відео глядацьких симпатій” (за результатами YouTube-голосування) – 3 000 грн.

Детально про умови конкурсу – за цим посиланням.

За матеріалами http://nus.org.ua/news/shkolyariv-zaproshuyut-na-videokonkurs-chesnist-pochynayetsya-z-tebe-peremozhtsyam-do-6-tysyach-gryven/