Архів новин: Свято осені у Зарічненському ДНЗ

Дата: 09.11.2017 14:41

02 листопада 2017 року у ДНЗ "Малятко" села Зарічне Козинської сільської ради відбувся ранок "Щедра осінь", виставка до свята "Щедра осінь" та батьківські збори. Дітки розказували вірші, співали, танцювали та грали гру. Ранок підготували вихователі Мулик Мар'яна Сергіївна та Якимович Галина Степанівна. Бібліотекар села Зарічне Клічук Тетяна грала роль осені. Помічник вихователя Курсик Мирослава Михайлівна грала роль діда., а завгосп - Панасюк Олена Олексіївна грала роль бабусі. Осінь пригощала діток дарами природи. Музичний керівник - Олефір Іван Ростислаович. Завідувач - Семенюк Оксана Олексіївна провела батьківські збори на тему "Готуємо дітей до школи", "Харчування дитини вдома". Вирішували різні питання. Вибрали голову батьківського комітету на 2017/2018 навчальний рік - Чубай Тетяну, члени комітету - Чорний Дмитро та Філіпюк Марія.