Відбулося свято присвячене Дню села Бригадирівка

Дата: 18.05.2017 13:23

Серед  лугів село моє чудове,

Там на світанні запахи медові,

Теплом вітрів овіяні луги

А в цьому краї народились ми !!!

У травні , коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів , теплий вітер приносить до нас«Свято матері» . Свято ношого села , співпало із цим чудовим святом не дарма, а саме  села Бригадирівка.Розпочалося свято із літургії, яку відслужив настоятель місцевого Свято-Воскресенського храму о.Василь  Сидорук .А продовжилось св’ято в клубі  с. Бригадирівка. Там односельчан і гостей радо зустрічали завідуюча клубом Братащук Жанна Миколаївна та бібліотекар Шулевська Галина Дмитрівна. У вестибюлі були представленні вироби народних умільців нашого села – Ганіної Наталії, Семенюк Наталії, Чорної Ольги, Міщук Ніни ,Коткудак Віри, Булиги Галини

З привітальним словом виступив голова ОТГ Юрій Костюк, який побажав процвітання нашому селі. Також до односельців з привітальним словом звернувся настоятель Свято –Воскресенського храму  о. Василь Сидорук, який побажав Божого благословення та духовного зростання.

Ведучі свята розповідали історію нашого села згадуючи поважних жителів , які були нагороджені – це « Срібні ювіляри», «Діамантові ювіляри»,  учасники АТО , старожили, новонароджені, учасники бойових дій, ліквідатори аварій на Чорнобильській АС подарунками.Привітав і своїх односельчан помічник народного депутата О. Дехтярчука М. Братащук, та презентував м’ячі та волейбольну сітку для культурного дозвілля свого села.

Радо зустрічали односельців церковний хор місцевого храму , народний аматорський ансамбль клубу с.Іващуки та гурт « Веселі молодиці» клуб с.Козин.

Активні учасники масових заходів ,які проходять в клубі та бібліотеці підготували привітання своїм матерям. Окрасами цього виступу стали пісні : «Посіяла людям» у виконані Н. Братащук, «Мамин оберіг», у виконанні І. Семанюк , авторська пісня « Мамо моя» у виконання О. Семанюк .  Усіх дітей нагородив грамотами голова ОТГ Ю.Костюк.

Зворушив серця вірш про АТО «Мамо я повернусь» у виконанні Іванни Лукащук.

В організації свята допомагав головний спеціаліст по культурі Євич Олександр Святославович

….. Нехай же завше слава лине про наше село , про вас , господарі землі, наші земляки, протих , хто вмілими руками багатий ростить урожай…..