У Козинській ОТГ відсвяткували День місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2017 13:01

Учора, 07 грудня 2017 року у Козині відбулося святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування. Святкування розпочалося з сесії між працівниками сільської ради та членами ради учнівського самоврядування навчальних закладів Козинської ОТГ. Наступним було проведення "Дня дублера": учні на один день замінили працівників апарату Козинської сільської ради. За круглим столом після "Дня дублера" було підписано угоду про співпрацю між учнівським самоврядуванням в особі голови ради Долюк Мар'яни Володимирівною та сільським головою Костюком Юрієм Андрієвичем. Текст угоди озвучила заступник голови учнівської ради Савчук Юлія Петрівна. Кульмінацією заходу став святковий концерт. Під час якого сілький голова нагородив грамотами працівників сільської ради та ветеранів місцевого самоврядування. JОкрім цього до увги присутніх було представлено відеофільм про здобутки об'єднаної громади за 2017 рік.