Відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України - 2018»

Дата: 16.03.2018 12:56

… «Діти, що читають – майбутнє  України»…

Традиційно  навесні  в Україні  визначають   найкращих  читачів-дітей. 14 березня 2018 року в Козинській  центральній  бібліотеці  відбувся  другий  етап Всеукраїнського конкурсу  дитячого читання  «Найкращий  читач  України  -  2018»  У конкурсі взяли  участь 10 учасників-переможців  першого  етапу,  який  відбувся  в бібліотеках-філіях та в  Козинській  центральній бібліотеці.

Всі  учасники  гарно  впоралися  з  завданнями,  проте  конкурс  є  конкурс.  Журі  визначило  трьох  переможців:  Жук  Богдан (5 клас, с. Зарічне),  Столяр  Вероніка ( 7 клас,  с. Гранівка), Іванюк  Анастасія (8 клас, с. Нова  Пляшева).

Учасники  свята-конкурсу : Щепанська Анастасія (с. Іванівка), Сова Дарина (с. Березини), Устичук Вікторія  (с. Козин),Єфременко Софія (с.  Добривода),  Панасюк Богдана  (с. Бригадирівка),  Руссу  Артем  (с.  Пустоіванне),  Петрів  Ангеліна  (с. Іващуки)  були  нагороджені  подяками та  призами.  Переможених  тут  немає,  адже  конкурс  свідчить,  що  в  нас  багато  талановитих  та  розумних  дітей.  Саме  вони  є  майбутнє  України!

Фотозвіт у соціальній мережі Facebook за посиланням ТУТ