26.04.2017 року у Рудня-Почаївському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» проведено День цивільного захисту та низку заходів , пов’язаних із 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. В цей день проведено евакуацію учнів школи у відповідності до сигналу цивільного захисту із залученням до виконання своїх функцій невоєнізованих формувань.До участі в Дні цивільного захисту залучено  керівний та командно-навчальницький склад цивільного захисту школи, особовий склад невоєнізованих формувань, весь постійний склад та учнів 1-11 класів.Впродовж дня проведено залікові практичні та теоретичні заняття з цивільного захисту.Застосовано змагальну форму здачі заліків. Змагання організовано між класними колективами та учнями 1- 4 кл., 5 – 7 кл., 8 -11 класів.

Відповідно до плану проведення Дня цивільного захисту у НВК впродовж дня здійснювався перегляд кінофільмів «За 5 хвилин до вибуху», «Небезпечні знахідки», «Розщеплені на атоми».

    В цей день відбулися виховні години  на тему : «Стихійне лихо». Класний керівник 8 класу Олефір Т.І. з учнями 8-9 класів провела виховний захід «Скорбота пам’яті людської».

     У шкільній бібліотеці впродовж тижня діяла книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль: два кольори часу ».