Екскурсія учнів у публічно-шкільну бібліотеку села Пустоіванне

Дата: 14.06.2017 11:23

Із захопленням і цікавістю завітали учні табору Рудня –Почаївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» до публічно-шкільної бібліотеки с.Пустоіванне. Провідний бібліотекар ПШБ с.Пустоіванне Василь Михайлович  Мацюк змістовно розповів про історію сільської бібліотеки. Ознайомились учні з музейною експозицією « Із скарбниці мого роду». З цікавістю слухали учні розповідь провідного бібліотекаря про історію створення даної експозиції, про  подальше її поповнення предметами народного вжитку старовини. Багато цікавого учні взнали із змістовної розповіді провідного бібліотекаря про історію села Пустоіванне, про перебування на території нашого села Т.Г.Шевченка,Івана Богуна, Миколи Костомарова, Прохора Кічатого та інших. Певну увагу учнів привернули книжково-ілюстративні виставки «Мій рідний край, моя земля», де зібрано матеріали з історії села Пустоіванне, книги письменників Рівненщини. На книжково-ілюстративній виставці «Великий Кобзар України» розміщені матеріали, книги про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, папки накопичувачі «Т.Г.Шевченко і наш край», «Портрети Т.Г.Шевченка в ілюстраціях». Привернула певну увагу книжково-ілюстративна виставка «Мандрівка у світ цікавої книги» де поміщені нові книги, що надійшли за останні 2-3 роки до бібліотеки. Змістовні запитання провідному бібліотекарю під час проведення екскурсії задавали такі учні : Віталій Мацюк, Андрій Гусарук, Мар’яна Марценюк та інші.В проведенні екскурсії взяли участь вчителі  Перетятко Р.Я., Гусарук Н.В., Легконець О.В.

Провідний бібліотекар ПШБ с.Пустоіванне                                 В.Мацюк