У клубі села Станіслави відбувся святковий концерт «Все тобі, моя матусю»

Дата: 13.03.2018 11:20

11 березня  2018 року у  клубі села  Станіслави відбувся  святковий концерт «Все тобі, моя матусю», присвячений  Міжнародному жіночому  Дню – 8 березня.  В програмі  концерту звучали пісні  вокального колективу: «Мамина сорочка»,  «Моя матуся»,  «Дякую тобі, мамо»,  «8 –   березня», «Бабуся сонечко» і інші. Учасники гуртка художнього читання декламували вірші про маму.  Тривалими  оплесками проводжали із сцени дівчаток , які виконали танець «Заметушечка».  Учасниками драматичного гуртка  виконано міні сценки: «Мама у відрядженні»,  «Подарунок для матусі».  На закінчення свята було вручено подарунки мамам  і бабусям, виготовлені дітками власноруч, та прозвучала пісня «А ми бажаєм вам добра».

Захід провела завідуюча клубом  Оксана Климюк.