Радивилівський район, Рівненська область

Друге пленарне засідання п'ятої сесії Козинської сільської ради 20 січня 2017 року

20 січня 2017 року відбулося друге пленарне  засідання п’ятої сесії сільської ради.

Дата проведення сесії співпала з трагічною датою сучасної історії: День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Саме цього дня, 2 роки тому,  підривом нового терміналу летовища остаточно  завершилася його оборона. Впродовж 242 днів славнозвісні «кіборги» утримували залізний фортпост. Депутати вшанували «кіборгів» хвилиною мовчання.

Згадав сільський голова і про не менш визначну подію історії: 22 січня -  день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З цього приводу сільський голова побажав щоб українська нація зміцнювала та берегла свою державу попри всі намагання ворога роз’єднати її.Наша сторінка у мережі  Facebook.