Оголошуємо конкурси та запрошуємо до участі у фестивалі-ярмарці. Деталі у статті.

Дата: 14.06.2017 11:12

До уваги жителів Козинської ОТГ!

В нашій громаді започатковується нова традиція – фестиваль-ярмарка «Свято осені». Цього року свято орієнтовно відбудеться 24 вересня. Програма свята буде цікава. А щоб було ще цікавіше буде проведено три надзвичайних конкурси, висавка-ярмарок народних умільців, зваримо спільний борщ та подивимось запальний концерт.

Конкурси оголошуються вже зараз! Поспішайте подати заявку на участь!

Ось перелік конкурсів та вимог:

1. «Конкурс короваїв».

У Конкурсі можуть брати участь заклади культури та/або освіти та/або жителі які територіально розташовані та працюють чи проживають на території Козинської об’єднаної територіальної громади.

На конкурс виставляються короваї або торти, загальна вага яких не може перевищувати 2 кг.

2. Конкурс художніх композицій «Свято осені»

У Конкурсі можуть брати участь заклади культури та/або освіти які територіально розташовані території Козинської об’єднаної територіальної громади.

3. Конкурс відзнак «Золота лілія»

У Конкурсі можуть брати участь особи, які проживають на території Козинської об’єднано-територіальної громади  та мають визначні особисті заслуги і вагомі здобутки у розрізі оголошених номінацій.

Конкурс проводиться за номінаціями:

«Підприємець року»

«Заклад року»

«Подія року»

«Талант року»

«Спортивна гордість»

«Освітянин року»

«Працівник культури року»

«Миротворець року»

«Людина року

«Талант року. Діти»

«Медпрацівник року»

«Фермер року»

«Берегиня року»

«Депутат року»

Переможець отримає статуетку відзнаки «Золота лілія», іменну грамоту та сертифікат на 10000 грн, кошти покладені на сертифікат переможець повинен передати на власний розсуд будь-якій установі чи закладу Козинської ОТГ.

Заявки на участь приймаються до 01 серпня 2017 року. Після цього на офіційному сайті та на сторінці у соціальній мережі Фейсбук буде здійснене голосування за номінантів протягом 20 днів з дня опублікування.

Висування претендентів здійснюється шляхом самовисування або висування будь-яким громадянином чи організацією що проживають (розташовані) на території Козинської об’єднано-територіальної громади. При поданні заявки потрібно вказати прізвище, ім’я, по-батькові номінанта, місце проживання, дату народження (якщо це можливо), рід занять, номінацію в якій номінується та обгрунтування чому ця особа має перемогти.

Окрім цього ми запрошуємо рукодільниць, майстрів та майстринь народного та сучасного мистецтва взяти участь у фестивалі-ярмарці. Тут ви зможете виставити свої роботи на огляд жителів громади, можете відразу продавати їх чи домовлятись про виготовлення на замовлення. Популяризуємо та рекламуємо наших майстрів!

Поспішайте! Заявки на конкурс приймаються до 01 серпня 2017 року!

Заявки на участь у фестивалі-ярмарці приймаються до 01 вересня 2017 року!

Заявки можна подати: повідомленням у соціальній мережі Facebook,

Особисто повідомити спеціалісту з питань культури – Євичу Олександру Святославовичу,

Або зателефонувати на номерами:

Євич Олександр Святославович - +380969614518,

Петручек Наталія Петрівна - +380955535541, +380966905662