Козинська громада
Радивилівський район, Рівненська область

Геологоги Козинського НВК - переможці ХХIІ обласної олімпіади

23 березня 2017 року  комунальним закладом “Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради  проведено  ХХIІ обласну олімпіаду юних геологів. До її організації та проведення долучились  провідні геологи Рівненщини: Калько Андрій Дмитрович – доктор географічних наук, професор, кандидат технічних наук, академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів та винаходів, декан природничо-географічного факультету ПВНЗ “Міжнародний  економіко-гуманітарний  університет імені акад. С.Дем’янчука”, Козяр Віктор Олександрович – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин НУВГП,  Ігнатюк Роман Михайлович – кандидат технічних наук, старший викладач НУВГП, а також  працівники комунального закладу “Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради, студенти НУВГП.

 

 За перемогу змагалися 9 команд із Млинівського, Сарненського, Рівненського, Дубенського, Рокитнівського, Здолбунівського, Радивилівського (Козинська сільська рада)  районів, міст Рівного, Дубно, всього -  35 учасників.

 

Виступи учасників обласної  олімпіади юних геологів проводилась по п’яти видах і переможцями від Козинського НВК стали:

 “Письмова робота”:

І місце (молодша група) – Братащук Василина, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

ІІІ місце (молодша група) –  Недбало Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.).

 

“Геологічні процеси”:

ІІ місце (старша група) – Пасєка Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

ІІІ місце (молодша група) – Недбало Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.).

 

“Петрографія, мінералогія, дорогоцінне та виробне каміння”:

І місце (молодша група) – Братащук Василина, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

 

 

 

 

“Польова геологія”:

І місце (старша група) – Вахрушева Тетяна, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

ІІ місце (старша група) – Пасєка Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

І місце (молодша група) – Недбало Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.).

ІІ місце (молодша група) – Братащук Василина, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

 

“Історична геологія та палеонтологія”:

Призових місць немає

Переможцями обласної олімпіади юних геологів стали:

ІІІ місце (старша група) – Пасєка Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

І місце (молодша група) – Недбало Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

ІІ місце (молодша група) – Братащук Василина, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

 

Всі переможці  нагороджені дипломами, грамотами та призами.

За  інформацією КЗ “Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради 



« повернутися до списку новин