Геологоги Козинського НВК - переможці ХХIІ обласної олімпіади

Дата: 29.03.2017 10:58

23 березня 2017 року  комунальним закладом “Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради  проведено  ХХIІ обласну олімпіаду юних геологів. До її організації та проведення долучились  провідні геологи Рівненщини: Калько Андрій Дмитрович – доктор географічних наук, професор, кандидат технічних наук, академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів та винаходів, декан природничо-географічного факультету ПВНЗ “Міжнародний  економіко-гуманітарний  університет імені акад. С.Дем’янчука”, Козяр Віктор Олександрович – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин НУВГП,  Ігнатюк Роман Михайлович – кандидат технічних наук, старший викладач НУВГП, а також  працівники комунального закладу “Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради, студенти НУВГП.

За перемогу змагалися 9 команд із Млинівського, Сарненського, Рівненського, Дубенського, Рокитнівського, Здолбунівського, Радивилівського (Козинська сільська рада)  районів, міст Рівного, Дубно, всього -  35 учасників.

Виступи учасників обласної  олімпіади юних геологів проводилась по п’яти видах і переможцями від Козинського НВК стали:

“Письмова робота”:

ІІІ місце (молодша група) –  Недбало Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.).

“Геологічні процеси”:

ІІІ місце (молодша група) – Недбало Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.).

“Петрографія, мінералогія, дорогоцінне та виробне каміння”:

“Польова геологія”:

І місце (старша група) – Вахрушева Тетяна, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

ІІ місце (молодша група) – Братащук Василина, учениця Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

“Історична геологія та палеонтологія”:

Призових місць немає

Переможцями обласної олімпіади юних геологів стали:

ІІІ місце (старша група) – Пасєка Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

І місце (молодша група) – Недбало Василь, учень Козинського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради  (керівник Сова С.С.);

Всі переможці  нагороджені дипломами, грамотами та призами.

За  інформацією КЗ “Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради