23 січня 2017 року до дня народження поета Григорія Чубая в публічно-шкільній бібліотеці с.Березини, був проведений вечір пам’яті «Байдужим ти не маєш права бути».

 В прекрасну зимову днину, коли все людство величає народження Ісуса Христа, вшанувати пам'ять нашого земляка Григорія Чубая прийшли односельчани, школярі. І не просто вшанувати, а перегорнути сторінки його життя і творчості, ще раз відкрити його талант.

Розпочався захід піснею «Березини – моє рідне село» у виконанні Яни Чуліпи. Бібліотекар Карлюк Л.І. ознайомила присутніх з біографією поета. У виконанні Яни Чуліпи, Дарії Пукас, Дарини Сови, Маріо Веіса, Анжели Щенсної, Іванни Рішко лунали такі поезії як «Слово», «Байдужому», «Мовчання», «Роздуми», «Моя мрія», уривок з поеми «Вертеп».

По закінченню присутні ознайомилися з презентацією фото-альбома «З весни у вічність».

 Смерть завжди вириває з наших рядів найкращих, найталановитіших. Сучасна молода українська поезія втратила одного з своїх поетів. Тож на відзнаку доброї пам’яті поетові-земляку Григорію Чубаю був поставлений нев’янучий букет квітів і прозвучали духовні мелодії колядок.                         

Захід організувала бібліотекар Л.І.Карлюк.Більше фото на нашій сторінці Facebook.