Щороку 23 червня святкується Міжнародний олімпійський день. Всі урочистості проводяться на честь відродження олімпійського руху в нинішньому вигляді. Ідея про створення спеціального дня для святкувань вперше прозвучала ще в далекому 1947 році в Стокгольмі. А через рік це свято було офіційно визнане. Так і з'явився Міжнародний олімпійський день. Засновником олімпійських ігор можна назвати П'єра де Кубертена. САме 23 червня у далекому 1894 році, коли проходив Міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання було схвалено, що з того часу раз на чотири роки будуть проходити Олімпійські ігри, які були відродженням давньогрецьких олімпіад.

Цього дня щорічно прийнято влаштовувати різні спортивні заходи. Головним, з яких можна назвати масовий забіг. Його довжина завжди визначається станом здоров'я учасника. Крім цього в Міжнародний олімпійський день проходить безліч концертів, виставок, лекцій та майстер-класів. І головною їх метою є популяризація спорту та олімпійських ігор у всьому світі.

У Козинській сільській раді на сьогоднішній день передбачено провести Олімпійський день у пришкільних таборах, а також - футбольні турніри серед молоді.