Міжнародний конкурс документального оповідання "Бути людиною"

Дата: 16.01.2018 10:17

Міжнародний конкурс документального оповідання «Бути людиною» ініційований Німецьким фондом «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) спільно з його партнером ВБО «Турбота про літніх в Україні» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог». Дедлайн - 31 січня 2018 р.

Трагічна історія Другої світової сповнена злочинів проти людяності. Втім, вона знала і чимало прикладів величі духу. Адже в найбезнадійнішій ситуації є місце гідному вчинкові. Конкурс документального оповідання дасть змогу з реальних історій зібрати портрет Людини і символічно сказати їй “дякую”.

Мета конкурсу: розповісти громадськості і ЗМІ про приклади гуманізму в епоху націонал-соціалізму.

На конкурс приймаються прозові твори у двох номінаціях:

• «Документалістика» – для професійних письменників, журналістів, членів творчих спілок. Текст обсягом до 10 000 знаків з пробілами. Тексти, що не були опубліковані, приймаються в жанрах літературного нарису, есе, оповідання, новели, статті.
  • «Історія людини» – для непрофесійних учасників, усіх охочих. Текст обсягом до 5 000 знаків з пробілами.

У кожній номінації експертне міжнародне журі, що складається з професійних письменників і журналістів, обере трьох переможців. Загальний призовий фонд складає 10 000 євро. Твори приймаються на Конкурс до 31 січня 2018 року.

Умови Конкурсу

Інформація про конкурс на сайті програми http://mestovstrechi.info/