24 червня 2017 року школи попрощалися  зі своїми дорослими дітьми.Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

Любі друзі,  в час розлуки зі школою візьміть це слово у довгу, інколи тернисту і звивисту, натруджену, а часом і не зовсім збагненну для тебе дорогу життя. Хай спогад про рідну школу сяє вам навіть тоді, коли згасає віра у власні сили. Хай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, який вказує, як іти щоб не збочити, не оступитися!

А ще візьміть в дорогу життя, мої юні друзі, отчий дім, ніжну мамину колискову пісню, рідну солов’їну мову. Хай назавжди зостануться з вами наше мальовниче село. Пам’ятайте: з нього починається Батьківщина. Люби та бережи її.