У Козинській ПШБ відбулася година пам'яті «Голгофа голодної смерті».

Дата: 27.11.2017 15:59

Фото без описуФото без опису

До  дня  пам’яті  жертв   голодомору  і  політичних репресій  в Україні  в  Козинській публічно-шкільній бібліотеці  24 листопада 2017 року  пройшла  година  пам’яті  «Голгофа  голодної смерті».У  шкільному відділені бібліотеки представлена  виставка документів  про  голодомор  1932-1933  рр., публікацій,  художніх творівпід  назвою  «Не  дамо  згасити  свічу  пам’яті».

До  уваги присутніх трансляція  фрагменту  фільму  «Голод -33»  за  мотивами  романа  Василя  Барки  «Жовтий  князь». Створений символічний  образ Жовтого  князя,  демона  зла,  який ніс розруху,   опустошення, сіяв  муки  і  смерть  серед  людей.  «Трагічна пам’ять  про  голодомор – то  як  чорний,  незглибимий колодязь,  у  який,  можливо,  і  не  хотілося  б  заглядати.  Але  пам’ять  про тих,  хто навічно пішов від  нас,  хто заради  торжества  справедливості жертвував  собою  повинна  жити  в нашій пам’яті»,  – наголосила бібліотекар Л. Козачук.