Футбольні баталії команди сіл Козин та Пустоіванне

Дата: 27.06.2017 09:58
Кількість переглядів: 928

Фото без опису

У   неділю 25 червня відбувся футбольний матч  ІХ  туру відкритого чемпіонату Дубенського  району між  ФК «Кристал» м. Дубно та  ФК «КОЛОС»  с.  Козин.  Гра виявилася цікавою та безкомпромісною, проте господарі поля не змогли нічого протиставити футболістам з Козина. Наші футболісти впевнено нарощували свою перевагу. Так дублем відзначились нападаючі ФК «КОЛОС» Савчук Василь ( 21, 51хв.) та Вербинчук Володимир (31, 75хв). Господарі ж поля відзначились голом престижу. Підсумковий рахунок матчу 4 : 1 на користь команди з Козина. Наступна гра відбудеться у середу 28 червня на стадіоні с. Козин. У гості до нас завітає команда ФК Івання. Запрошуємо всіх любителів футболу прийти та підтримати свою команду.

Також  у неділю відбулися матчі чемпіонату Радивилівського району де грає ще одна команда нашої громади ФК «LEMEX» с. Пустоіванне. У гості на Пустоівання завітала команда с. Ситно. Гра була запеклою і гості перші відкрили рахунок, проте господарі  швидко  вирівняли гру та  зрівняли рахунок . Гол на рахунку Вижицького Валентина.  Другий гол місцеві футболісти забили ще в першому таймі. Відзначився Щепанський Олександр.  У другому таймі гра також була рівною та за гру рукою в штрафному майданчику суддя призначив пенальті у ворота ФК Ситно, яке вдало реалізував Мулярчук Юрій таким чином встановивши підсумковий рахунок  3 : 1 на користь ФК «LEMEX»            с. Пустоіванне. Вітаємо команди  Козинської  громади з перемогами та побажаємо подальших звершень. ЛЮБІТЬ ФУТБОЛ ! ! !