5 серпня 2017 р., у день вшанування ікони Почаївської Божої Матері, в с. Козин на запрошення настоятеля протоієрея Володимира Кубацького та громади Свято-Покровського храму завітав Владика Іларіон, керуючий Рівненською єпархією.

Цього святкового дня Свято-Покровська парафія по-особливому підготувалася до зустрічі архіпастиря.

Вихованці місцевої недільної школи на подвір’ї храму вітальними віршами, квітами та короваєм зустрічали Владику Іларіона, настоятель протоієрей Володимир Кубацький звернувся із проханням до архієрея очолити святкову Божественну літургію. У соборному архіпастирському богослужінні брали участь благочинний Радивилівщини протоієрей Ігор Данилюк та запрошене духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив настоятеля протоієрея Володимира Кубацького черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри, а прес-секретаря Радивилівського благочиння протоієрея Олега Бабака – правом носіння хреста з прикрасами.

Після Євангелького читання на літургії Владика звернувся до вірян із повчальним словом, а після богослужіння і подячного вітального слова настоятелю і парафіянам архієрей благословив людей.

Звершивши поминальну молитву на церковному подвір’ї біля могили протоієрея Юрія Кравчука, попереднього настоятеля Свято-Покровської парафії, всі вирушили хресною ходою на козинський замковий пагорб, де знаходиться каплиця на честь Пресвятої Богородиці, для освячення води.

За матеріалами сайту https://radyvyliv-cerkva.rv.ua/news/arxipastirska-molitva-u-kozini.html