Скликання: 2023
Сесія / комісія: ----
Тип документу: Розпорядження сільського голови з основної діяльності
Дата: 02.11.2023
Автор: Наталія Петручек
Номер документу: 90
Назва документу: Про функціонування пунктів незламності на території Козинської територіальної громади
Прикріплені файли:
  1. Про функціонування... (0.04 МБ)

КОЗИНська СІЛЬСЬКА РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

сільського голови

 

   02 листопада 2023 року                                                                                                       90

 

Про функціонування пунктів незламності

на території Козинської територіальної громади

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 19 Кодексу цивільного захисту України, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2022 № 1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності» (зі змінами), з метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження населення, надання допомоги громадянам у випадках виникнення надзвичайних ситуацій:

1. Організувати функціонування пунктів незламності на території Козинської територіальної громади з урахуванням вимог Порядку організації та функціонування пунктів незламності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2022 № 1401 (зі змінами).

2. Визначити місця розташування пунктів незламності на території Козинської територіальної громади:

- адміністративне приміщення Козинської сільської ради за адресою: вул.Берестецька, 145, с.Козин;

- Козинський ліцей Козинської сільської ради за адресою: вул.Шкільна, 17, с.Козин;

- Новопляшевський заклад дошкільної освіти «Сонечко» Козинської сільської ради за адресою: вул.Першотравнева, 50, с.Нова Пляшева.

3. Визначити відповідальними особами, які забезпечуватимуть комунікацію з населенням та роботу пункту незламності, розміщеному в адміністративному приміщенні сільської ради, заступника сільського голови Олександра Курсика та головного спеціаліста-проєктного менеджера відділу організаційної роботи, документообігу та військового обліку сільської ради Наталію Петручек.

4. Керівникам закладів, у підвідомчих установах яких розміщені пункти незламності, визначити відповідальних осіб, які забезпечуватимуть комунікацію з населенням і роботу пунктів незламності, та подати копії розпорядчих документів про визначення таких осіб координатору діяльності пунктів незламності.

5. Покласти персональну відповідальність за забезпечення належного функціонування пунктів незламності на керівників закладів, у підвідомчих установах яких вони розміщені, та забезпечити подання щотижневих графіків чергувань відповідальних працівників із зазначенням контактних номерів телефонів щоп’ятниці до 14:00 координатору діяльності пунктів незламності.

            6. Координатором діяльності пунктів незламності на території Козинської територіальної громади визначити заступника сільського голови  Олександра Курсика.

            7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                                                                    Іван ШКОЛЯР