Скликання: 2023
Сесія / комісія: засідання 9
Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 28.07.2023
Автор: Наталія Петручек
Номер документу: 68
Назва документу: Про оголошення вогнища і загрозливої території по сказу, затвердження плану заходів щодо ліквідації сказу в селі Козин Козинської сільської ради
Прикріплені файли:
  1. Про оголошення... (0.03 МБ)
  2. Додаток (0.03 МБ)

КОЗИНська СІЛЬСЬКА РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

виконавчий комітет

РІШЕННЯ

 

   _28 липня_ 2023  року                                                                                       № _68_

 

 

Про оголошення вогнища і загрозливої території по сказу,

затвердження плану заходів щодо ліквідації сказу

в селі Козин Козинської сільської ради

 

          Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 13, 36, 41, 44, 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», враховуючи  рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрацї від 21.07.2023 № 103 «Про накладання карантинних обмежень на с.Козин Козинської сільської ради Дубенського району та затвердження плану заходів по ліквідації вогнища сказу в с.Козин, оголошення неблагополучним в зв’язку з виявленням сказу собаки», з метою попередження подальшого зараження тварин виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

            1. Оголосити село Козин Козинської сільської ради, з південної сторони — с/г угіддя до с.Гранівка, з північної — с/г та мисливські угіддя організації «УТМР», східної — с/г угіддя до с.Дубини та західної — с. Зарічне, лісові масиви ССВК «Радивилівський лісгосп» з прилеглими до нього територіями та пасовищами, неблагополучними по сказу з 21 липня 2023 року.                   

            2. Затвердити План заходів щодо ліквідації сказу в селі Козин Козинської сільської ради (далі  - план заходів), що додається.

            3. Оголосити загрозливу зону, в яку входять населені пункти: с.Гранівка, с.Савчуки, с.Дубини та мисливські угіддя організації «УТМР», ССВК «Радивилівський лісгосп».

            4. Врахувати, що карантині обмеження будуть зняті через 60 днів з дня останнього випадку захворювання тварин на сказ при умові виконання всіх заходів, передбачених планом заходів.

            5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови Олександра Курсика.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                        Іван ШКОЛЯР