Скликання: 8 скликання (листопад 2020 - 2024 рр)
Сесія / комісія: 25 сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 23.12.2022
Автор: Мар'яна Вижицька
Номер документу: 671
Назва документу: Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Козинської сільської ради у 2023 році
Прикріплені файли:
  1. Про організацію... (0.06 МБ)
  2. Додаток (0.06 МБ)

 

КОЗИНська СІЛЬСЬКА РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Пленарне засідання  ДВАДЦЯТЬ пЯТОЇ  сесії ВОСЬМОГО скликання)

РІШЕННЯ

 

23 грудня 2022 року                                                                                                671

 

Про організацію харчування дітей у закладах

дошкільної освіти Козинської сільської ради у 2023 році

 

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», пункту 3 статті 56 Закону України «Про освіту»,  частини третьої статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» (зі змінами), від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 № 402 «Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей в навчальних та оздоровчих закладах», за погодженням з постійними комісіями з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики та приватизації, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту,  молодіжної політики, енергозбереження та транспорту сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти Козинської сільської ради, що додається.
  2. Затвердити з 1 січня 2023 року вартість харчування однієї дитини за один день перебування у закладах дошкільної освіти Козинської сільської ради у розмірі: І молодша груп, ІІ молодша група – 44 грн.; середня група, старша група – 52 грн. способом співфінансування 50% від загальної вартості – батьківська плата, 50% від загальної вартості – кошти сільського бюджету.
  3. Розмір плати для батьків, які мають статус багатодітної сім’ї складає 40% від загальної вартості. 
  4. Від оплати за харчування відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» звільняються:                                                                                                                                               
  • діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-  діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону  України  "Про  державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям";

-   діти з особливими освітніми потребами;

-  діти, яких батьки визнані учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та (або) мобілізовані у Збройні Сили України.

-   діти, з числа внутрішньопереміщених осіб;

4. Батьки сплачують лише за фактичні дні відвідування дитиною дитячого дошкільного закладу.

5. Плата вноситься не пізніше 10-го числа наступного місяця календарного року роботи.

6. Харчування дітей у закладах дошкільної освіти Козинської сільської ради здійснювати в межах бюджетних призначень, передбачених у сільському бюджеті на відповідний бюджетний період.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійні комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики та приватизації (Гончаров М.М), з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту,  молодіжної політики, енергозбереження та транспорту (Зубкевич С.П.)             

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                                   Іван ШКОЛЯР