Козинський НВК бере участь у проекті Фонду братів Кличко "Клич друзів - граймо разом! - 2018"

Дата: 13.04.2018 11:40

Козинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум" Козинської сільської ради Рівненської області бере участь у проекті Фонду братів Кличко "Клич друзів - граймо разом! - 2018". Лише 10 шкіл-переможців отримають у подарунок від фонду новенькі спортивні майданчики. Змагання проводиться між загальноосвітніми закладами зі всієї України.

За умовами конкурсу учасники повинні не тільки надіслати необхідні документи, а й надати фотографії місця, яке найкраще пiдходить для монтування спортивного майданчика на території школи, розповісти про спортивне життя школи у соціальних мережах (Facebook, Instagram), брати активну участь у «житті» сайту фонду, завантажувати власні фото та відео, запрошувати друзів до проектів Фонду та накопичувати бали для отримання перемоги.

Аби допомогти учням школи отримати омріяний майданчик, слід перейти за цим посиланням зареєструватися на сайті фонду.

За кожного зареєстрованого учасника школа отримає 100 балів. Реєстрація за посиланням my.klitschkofoundation.org

Школі потрібна підтримка лише 320 людей.

Матеріали взято з особистої сторінки Галини Смолярчук у соціальній мережі Facebook