Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт. І не випадково на цей час припадає професійне свято працівників сільського господарства.

День працівників сільського господарства України — це свято дбайливих господарів, гідних, сильних та прекрасних людей, які трудяться на благо нашої рідної країни. Для аграріїв кожний рік має свої особливості, без врахування яких домогтися гарної врожайнос­ті дуже важко. Ось і цього року наші хлібороби довели, що завдяки працьовитості та багатому досвіду, ніякі примхи природи не перешкода для належного врожаю. Урожай зібрано вчасно, з найменшими втратами, завдяки спільній, сумлінній праці ком­байнерів, механізаторів, водіїв та всіх, хто працював від зорі до зорі для забезпечення нас найціннішим — хлібом.

Шановні працівники сільського господарства громади! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Саме Ви справжні господарі землі! Бажаємо Вам щедрих врожаїв та щедрих подарунків долі, миру, благополуччя та достатку в кожній родині! Хай Вас обходять стороною природні стихії, хай втілюються в життя Ваші задуми та сподівання! Бажаємо всім Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя та наснаги!

Буде у нас хліб – буде і село. А буде село – буде й Україна!

 

З повагою

сільський голова Іван ШКОЛЯР