Навчання — світло, а бібліотека — вічно світячий ліхтар. Бібліотека — це зосередження мудрості віків і сховище знань людства. Саме в бібліотеках ми черпаємо той заряд моральної енергії і знань, що дозволяє нам бути культурними людьми. Спасибі Вамі за те, що Ви несете світло знань в маси!

Нехай внесок у розвиток науки, культури і освіти вдячно оцінюється суспільством, популярність зростає, необхідність ролі у свідомості сучасності посилюється. Спасибі працівникам за дбайливе зберігання і ставлення до скарбниці знань, невичерпного джерела освіти, царства мудрості. Величезна вдячність всім працівникам бібліотек за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас.

У Всеукраїнський день бібліотек хочеться побажати прагнення до знань, цінувати і передавати поколінням досвід минулих років, накопичений і збережений в книгах.

Бажаю, щоб в століття швидкого потоку інформації для кожної людини залишався час для класичного приємного проведення часу з книжкою в руках.

Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги. З Днем бібліотек вас!

 

З поваю Козинський сільський голова Юрій Костюк