Відбулись показові навчально-тренувальні заняття з Кіокушин карате та спортивні змагання у селі Добривода

Дата: 20.04.2017 15:35

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

18 квітня 2017 року у клубі села Добривода відбулись показові навчально-тренувальні заняття  з Кіокушин карате. Цьому виду спорту навчає Рудольф Гільдерман, житель с. Добривода, який проводить заняття на громадських засадах. Всього навчається 20 чол, з них  -  хлопці та дівчата віком від 10 до 17 років. Тренування проходили під керівництвом  заслуженого тренера України  Олега  Лесика із м.Дубно. Із словами подяки та вітаннями виступили сільський голова Козинської об»єднаної територіальної громади- Ю.Костюк та в.о.старости сіл Добривода, Станіслави, Підвисоке – Г.Дзьобак.

Цього ж дня в приміщенні сільського клубу проведено змагання по шашках, шахматах та більярду.  Переможцям змагань вручено нагороди від Козинської ОТГ.