Засяяла головна ялинка Козинської ОТГ

Дата: 20.12.2017 10:51

У селі Козин напередодні дня Святого Миколая засяяла головна ялинка громади. Розташована вона навпроти Козинської школи мистецв. Прикраси для новорічної красуні виготовляли заклади освіти та культури Козинської ОТГ. За що їм велика вдяка від відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту та Козинської сільської ради.

Прикрашання ялинки є провісником свят що приходять. В оповіданні В. Панкеєв «Про ялинку та діда Мороза» одна з легенд свідчить про те, що коли народився маленький Ісус, його прийшли привітати пальма, маслина і ялина. Пальма красувалася своєю кроною, маслина розповсюджувала солодкі пахощі, а скромну ялинку вони навіть не допустили до колиски. Мовчки стояла вона і не наважилася підійти до колиски. Але саме за скромність ангел прикрасив її зірками, і Немовля простягнув до неї свої рученята. А ангел сказав, що тепер кожен раз в свято Нового року і Різдва ялинка буде прикрашена вогнями. А діти будуть радіти, милуючись нею.

Тож бажаємо щоб у кожному домі засяяла маленька передноворічна радість під назвою "ялинка".